download

Berichtenarchief

Kneesloop

Tja de Kneesloop, zelfde rondje, zelfde koppen en toch elke keer anders. En zoals altijd wordt er hard gestart maar het doel was om geen doel te hebben, dus achter mijn vertrouwde groepje gestart en mezelf niet gek gemaakt. Daarna het rechte stuk en dan nog even rechtdoor wachten op de bocht. Zucht nog geen bocht, dus tempo houden en zuinig lopen achter een rug. Dan 2/3 van de race en ja hoor: een dip precies op tijd zoals altijd. Goed ademhalen hoofd vooruit en weer door. De dijk afwerken en tempo weer opbouwen. En dan ineens op de grond de magische cijfers 1500. Dus tandje erbij en door totdat je helemaal leeg over een denkbeeldige streep bent gedenderd op een kruispunt midden in de polder.
Wat is het toch een verschrikkelijk loop (maar weer genoten zoals altijd)!

Groeten van Tjalf Hek

Uitslagen

7,6 km

Tjalf Hek 29,31
Rob Donker 32,20
Jan 37,32
Anton vd Wulp 40,48
Kirsten Bijker 40,48

3 km

Jeffrey Wassenaar 10,59 2e plaats met een PR
Zola Assorgia 18,34 1e plaats meisjes
Marja Mulder 14,16 1e plaats V
Sophie Steeman 18,32 2e plaats

Leave a Reply

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>