Luca Assorgia van SV Sportlust leverde bij de Halve marathon van Egmond een fantastische prestatie door als vierde Nederlander over de finish te komen. In het internationale veld kwam hij in 1.08.43 als 15e over de finish, op slechts drie seconden van derde Nederlander Edwin de Vries, die in de eindsprint sterker was. De wedstrijd over 21 kilometer begon over het strand waar Assorgia aansloot in een kopgroep van ongeveer twintig man. Na de strandopgang bij Castricum werd het veld door de Afrikaanse toplopers uit elkaar getrokken, maar kon Assorgia zijn goede tempo doortrekken. Uiteindelijk hoefde hij slechts anderhalve minuut op de eerste Nederlander Ronald Schroer toe te geven. Filmon Tesfu, ook van SV Sportlust, kwam in een tijd van 1.11.08 als 34e over de finish. Bij de mannen 65 haalde Ton van der Mech├ę een vierde plaats.
Assorgia Egmond
Nico van Dalen liep de race in 1:53:33
Jacob van der Wulp in 1:40:27.
190113 nico
Voor de anderen: Stuur je eigen uitslag even aan de webmaster, dan kan je erbij gezet worden.