Ondanks Code Oranje vanwege de weersomstandigheden was er een grote opkomst. Vanuit Den Helder waren Paul Okkerse, Filmon Tesfu , Jakob van der Wulp en Marja Mulder afgereisd naar Grootebroek. Bij aankomst zagen we dat ze de baan probeerden droog te maken met grote vegers. Nou dat begint goed. De baan in Grootebroek ligt eigenlijk heel goed beschut, maar daardoor dwarrelde de stormachtige wind  en werkte hij als een interne centrifuge. Soms stevige wind tegen, dan weer in de rug op hetzelfde gedeelte van de baan.

De weersomstandigheden zorgden ook voor een rommelige organisatie. Alles liep uit.  Daarbij was indeling van de series bij de verschillende looponderdelen door de organisatie op volgorde van inschrijving gedaan, waardoor er weinig samengewerkt kon worden en iedereen eigenlijk alleen liep. 

Tijdens het uitlopen van Filmon en Paul na hun 800 meter werden ze naar de start van de 3000 meter gesommeerd, dus op gewone schoenen en net bekomen van de hijg van de 800 meter werden de 7 ┬Ż ronden op de baan afgeraffeld.  De 300 meter van Jakob en Marja werd 45 minuten later dan het programma aangaf gelopen. Ondertussen trokken buien en harde windstoten over onze hoofden voorbij. En ondanks deze treurnis toch hele fraaie resultaten. Voor Filmon zelfs een dubbelslag! Dus ik eindig dit relaas positief, want wedstrijdjes op de baan zijn eigenlijk top. Dit moeten we gewoon veel vaker doen.

800 meter Filmon 1e overall . 159.79; Paul 2.08.63 PR

3000 meter Filmon 1e overall 9.07.85; Paul 10.46.72

150 meter Jakob 23,64 CR; Marja 25.91 3e master en CR

300 meter Jakob CR  53.78 3e master; Marja 56.74 CR en 4e master

In de krant.