Van Audrey Breur:

Een coronaproof evenement! Er werd gestart in 5 waves. Per wave een inchecktijd en bij binnenkomen van het terrein moest je je ”gezondheids-check” laten zien en handen desinfecteren en je moest zo snel mogelijk na de finish het terrein weer verlaten. Ook was er geen prijsuitreiking. Met wisselvallig weer, buien en aantrekkende wind, zat ik in de vierde wave. Bij het binnenkomen van het terrein werd al gezegd dat het zwemmen vanaf wave 3 niet meer door ging; de boeien waren losgeslagen door de golfslag! Het fietsen was op de dijk langs het IJmeer en het was de vraag of we mochten fietsen door de harde wind. Het werd een duathlon. Afstanden 2,2 km lopen, 18 km fietsen, 5,3 km lopen. Het eerste lopen was een heen en weer op de dijk. Het fietsen was 2 keer heen en weer op de dijk, heen wind tegen en je vloog terug met wind mee. Toen 2 ronden lopen en daar zat van alles in: heuveltjes, verhard en onverhard. Ik was, denk ik, vijfde dame in mijn wave, maar dat zegt niets omdat er meer waves waren.
Mijn eindtijd was 1.09.43 met als resultaat 16e dame overall en 1e V40