Vandaag zijn we naar het NK cross voor masters in Emmeloord geweest. Het parcours en het weer waren beide mooi. Heuveltjes, afgewisseld met stroken gras en veel paadjes tussen bamboe struiken door. Kortom: een afwisselend en uitdagend parcours.

Willem, Robbert en Ton beten de spits af bij de mannen 50-100 jaar. Ze moesten 4x een ronde van 2 km afleggen. Robbert was de snelste Sportluster in 36.20 op een 14e plaats bij de M50. Willem werd 17e M50 in 37.04 en is weer helemaal op de weg terug met lopen. Ton werd 7e M65 in 38.50. Let op Ton in 2020. Hij is dan met pensioen en heeft beloofd te gaan vlammen!

Judy moest met de dames ook 8km lopen. Het Schoorl NK moest ze missen door griep en ze was nog niet top, maar ze vocht zich naar een 5e plaats bij de V45.

Hierna was het de beurt aan Jacob v.d Wulp bij de M35 t/m 49. Hij werd 30e M40 in 40.22. Jacob het is een prestatie van formaat om in zo een sterk veld van start te gaan. Ik vind het klasse en een voorbeeld voor vele andere atleten.

In 2020 is het weer op dit parcours en dan hoop ik op een nog grotere deelname van onze masters.

Rest mij nog om Ella te bedanken voor haar support zoals altijd en onze atleten voor hun inzet. Het was een fijne sportdag met veel plezier.

Tenslotte wil ik jullie nog wijzen om in 2020 tot de juiste schoenenkeuze te komen en daarvoor te gaan sparen.;-)

Truus