Dit jaar was het NK sprint voor masters op een uniek parcours in Zandvoort. 750m zwemmen in zee, 20 km fietsen in 5 rondjes op het circuit van Zandvoort en 5 km lopen over de boulevard om weer te finishen op het circuit. Saskia, Jos en Audrey gingen van start.

Zwemmen in zee was een uitdaging, je moest eerst circa 100m de zee in door de branding, maar werd bij elke golf weer naar het strand geslagen. Een ware wasmachine zwemmen, gelukkig de wind en stroming de juiste kant op. Rennend de strandslag op naar de fiets. 5 rondjes op het circuit, een unieke ervaring. Er zitten nog behoorlijke heuvels in dat circuit. Hierna lopen van het circuit af de boulevard heen en weer, wat rommelig parcours door veel oversteken en verkeer door elkaar heen.

Jos en Audrey zijn eerste geworden in hun leeftijdscategorie.

Audrey1.15.181e V50 NK
Jos1.19.271e V65 NK
Saskia1.22.505eV40
Adrey Breur en Jos ten Velde Nederlands Kampioen sprint triatlon