Onder ideale omstandigheden hebben een flink aantal sportlusters goed gelopen en mooie tijden neergezet.
Filmon Tesfu maakte zijn reputatie waar en werd eindwinnaar op de 10km. Judy van den Berg eindigde als 1e dame overall. Jordy van der Rijst werd op de 5 km winnaar.

Hieronder de uitslagen:

M12, 1 KM 10 T/M 12
PLTS Naam
2 Luc van der Wal 03:53
3 Dino van der Wal 03:56
V12, 1 KM 10 T/M 12
3 Ruby Martina 04:37
5MSEN, 5 KM
1 Jordy van der Rijst 17:58
6 Joram Kauwoh 18:37
8 Jorick Quax 18:57
15 Don Beukers 19:37
23 Jeffrey Wassenaar 20:54
59 Joep van der Wulp 26:06
75 Ole van Laar 29:23
5VSEN, 5 KM
3 Vere Tavernier 21:03
28 Zola Assorgia 27:39
38 Sofie Steeman 29:27
39 Olivia Leuseluik 29:30
44 Alla Chtcherbakar 30:12
5M40, 5 KM
4 Jacob vann der Wulp 21:22
9 Aschwin Brouwers 24:27
12 Anton van der Wulp 26:11
19 Jeroen Paus 27:38
21 Stefan Cormax 29:32
23 Gert-Jan Wal 31:44
5V40, 5 KM
5 Ramona Slot 26:15
6 Monica Zuidberg 26:20
9 Jacqueline Schouten 27:32
10 Linn van den Berg 27:38
12 Heidi Klok 28:11
14 Esther aan de Wiel 28:16
25 Femke v.d. Berg-Ambriola 32:42
5M50, 5 KM
1 Willem Molijn 21:44
10 Frans Hoogervorst 24:27
17 Cees de Puit 27:05
5V50, 5 KM
10 Mariette van Laar 29:31
14 Dieneke van Maastricht 32:56
16 Liesbeth v.d. Vlies 33:40
5M60, 5 KM
9 Ben Heijblok 26:55
13 Herman v.d. Giessen 27:47
5V60, 5 KM
1 Marja Mulder 27:40
4 Joyce in ’t Veld 30:12
6 Wia Stilma 33:01
5V70, 5 KM
5 Afke Verschoor 32:35
10MSE, 10 KM
1 Filmon Tesfu 34:38
4 Paul Okkerse 38:52
5 Harm Jonker 39:23
9 Tjalf-Pieter Hek 40:32
11 Matthijs Munnik 41:34
12 Jos Smit 41:41
13 Frank Lenders 42:46
14 Maarten Boer 43:17
18 Jan Frankes 43:57
30 Johan de Jager 46:50
10VSE, 10 KM
8 Melanie Jonker-Verbrugge 54:55
12 Michelle Franssen 58:12
10M40, 10 KM
6 Erik Strikker 41:18
8 Menno Beneker 41:44
15 Jacob van der Wulp 47:42
10V40, 10 KM
1 Judy van den Berg 44:02
7 Kelly Bais 55:14
11 Saskia Verijzer 58:12
14 Astrid Boelen 01:11:34
10M50, 10 KM
2 Robbert Jak 41:22
8 Willem Mulder 44:17
19 Arian Bol Raap 49:34
24 Hohn van Genugten 51:31
10V50, 10 KM
1 Audrey Breur 45:19
7 Elly Ouwens 57:01
10M60, 10 KM
2 Ton van der Meche 45:12
5 Jos ten Velden 49:01
18 Jack Ouwens 56:58
10M70, 10 KM
1 Jan Elhorst 54:59