Bij de internationaal sterk bezette Singelloop in Utrecht werden zondag door atleten van SV Sportlust uitstekende resultaten geboekt op de 10 km. Op deze afstand gingen maar liefst 2000 lopers van start. Lucienne Groenendijk werd in de categorie V45 eerste in een tijd van 43.43. Bij de mannen senioren werd Filmon Tesfu 16e overall in een nieuw clubrecord van 30.54, op de voet gevolgd door Luca Assorgia die in 31:00 als zevende Nederlander en 17e overall over de finish kwam. Zowel Tesfu als Assorgia sloten in het begin aan bij de kopgroep en legden een snelle eerste kilometer af in 2.53. Daarna werd er wat rustuiger aan gedaan en raakte Tesfu wat achter, maar die kwam na 8 km alsnog over Assorgia heen. Eerste in deze oudste stratenloop van Nederland werd de Keniaanse atleet Davis Kiplangat in een zeer snelle 27.24.