Een triatlon over de olympische afstand (OD), i.e. 1500m zwemmen, 20km fietsen en 10km lopen.

Nog even spannend of deze triatlon door zou gaan na de persconferentie van afgelopen maandag. Maar dit evenement kreeg groen licht met strikte Corona maatregelen. Op zaterdag 3 waves OD afstand, 3 waves sprint afstand en team relay. Op zondag nog 3 waves OD en 3 waves sprint afstand.
Wij zaten in de eerste wave OD van de zaterdag.
Zwemmen was in een vijver waar je inliep vanaf een strand, geen inzemmen wegens Corona, temperatuur water 15 graden. 3 ronden zwemmen waarbij je na iedere ronde het water uit ging om te starten aan de volgende ronde. Moeilijk om de adem op orde te krijgen door het niet inzwemmen en het koude water, gelukkig iedere keer het strand op om op te warmen. Hierna 4 ronden op de fiets. Het ging helaas steeds harder regenen en er waren behoorlijk wat gevaarlijke bochten waar verschillende fietsers onderuit gingen. Lopen was 2 ronden om de vijver. Vrijwel geheel schelpenpaden die door de regen lekker drassig waren. Unieke finish over een wandelpad dwars over de vijver.

Harry Kraak2.38.352e M60
Audrey Breur2.19.271e V50