Op zaterdag 6 april 2019 hebben de vijf wandeltrainers van SV Sportlust (Coby, Louise, Stefan, Mirjam en Femke) deelgenomen aan de wandeltrainersdag die dit jaar gehouden werd bij sportpark de Bokkeduinen in Amersfoort. Bij aankomst in de sporthal werden we ontvangen met een kop koffie en werden de 365 deelnemers welkom geheten waarop we de dag gezamenlijk begonnen met een warming up. Daarna begonnen de inspirerende sessies om 10.00 uur. Deze duurden een uur en Mirjam, Stefan en Femke hadden gekozen voor de sessie slaap beter en wandel fitter! Hier werd al gauw duidelijk dat er heel wat (top) sporters powernapjes doen om beter te kunnen presteren, dus dat sprak ons zeker aan. Tussen de workshops in had je ongeveer 10 minuten de tijd om van locatie te wisselen. Dit was ook wel nodig want de atletiekbaan was ongeveer 8 minuutjes wandelen. Mirjam en Louise hadden de eer om de nieuwe atletiekbaan aldaar in te wijden. Deze was echt prachtig geworden. De baan in Den Helder zou eigenlijk ook zo mooi moeten worden !

Nadat we ronde 2 hadden gehad werd gezamenlijk de verzorgde lunch genuttigd zodat we weer energie konden opdoen voor ronde 3 en 4. Sommige workshops spreken je meer aan dan andere maar we hebben allemaal zeker wat opgestoken op deze dag en zullen dit zeker in de praktijk gaan brengen ! We hebben de sportief wandelaars al op de hoogte gebracht hiervan šŸ™‚

Al met al een lange maar leerzame dag die gezellig werd afgesloten in de pizzeria.